[ MOJE portfolio ]

wyrafinowane wnętrza

W tle widzimy duży, jasny wypoczynek, na suficie znajdują się drewniane deski. Na pierwszym planie mamy 2 jasne, okrągłe, drewniane stoliki kawowe i zestaw 5 lamp KHMARA Machno w kolorze ecrui.
W STYLU JAPANDI
APARTAMENT DLA NIEGO
Witaj w eleganckiej i luksusowej czarnej sypialni, która zachwyca swoją wyrafinowaną estetyką. Ta przestrzeń emanuje elegancją i nowoczesnym stylem, stwarzając idealne miejsce do relaksu i odpoczynku. Na ścianach sypialni znajduje się czarna tapeta, co nadaje wnętrzu zmysłowego i tajemniczego charakteru. Duże okna wpuszczają obfite ilości naturalnego światła, które dodaje przestrzeni uczucie lekkości i przestronności. W centralnym punkcie sypialni znajduje się duże łóżko o designerskim wyglądzie, pokryte miękką i ekskluzywną pościelą. Natomiast za nim dodatkowa ścianka z fototapetą z fakturą drzewa.
SYPIALNIA Z ŁAZIENKĄ I GARDEROBĄ
W kuchni w stylu loft często spotkać można wyspę kuchenną, tutaj wykonaną z czarnego spieku,, która nadaje wnętrzu surowy i nowoczesny wygląd. Dodatkowo lampy wiszące nad blatem kuchennym tworzą unikalny efekt oświetleniowy.
KUCHNIA W STYLU LOFT
Ściana z szarej cegły, która sąsiaduje z czarną ścianą kredową. Na pierwszym planie widać kącik do nauki: biurko z komodą.
NIESAMOWITE WNĘTRZE
FENOMENALNE BETONOWE DONICZKI
WYRAFINOWANE DEKORACJE